XXV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu, w poniedziałek przypada Wspomnienie Św. O. Pio, a w środę Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa – patrona Warszawy.
  3. W najbliższy piątek o 18.30 zapraszamy na Mszę świętą w intencji walczących w obronie Warszawy w 1939 roku, szczególnie żołnierzy 14. Pułku Ułanów Jazłowieckich.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę świętą o 11.30, którą rozpoczniemy rok formacyjny Przymierza Rodzin. Po Mszy piknik rodzinny.
  5. Także w przyszłą niedzielę, wszystkich studentów, ludzi nauki i Parafian zapraszamy na Mszę inaugurującą nowy rok akademicki Politechniki Warszawskiej i Duszpasterstwa Akademickiego „Sandał”. Mszy o 20.30 z udziałem Władz Uczelni będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz. Po Mszy odbędzie się prezentacja grup działających w duszpasterstwie. Zapraszamy wszystkich studentów związanych już z DA, ale też poszukujących miejsca rozwoju duchowego – zwłaszcza studentów I roku.
  6. Trwają zapisy młodzieży klas ósmych szkoły podstawowej i licealistów na kurs przygotowujący do bierzmowania. Spotkania organizacyjne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 15.00. Zapisy w zakrystii i kancelarii. W październiku rozpocznie się też kurs dla osób dorosłych – zapisywać się można przez formularz na naszej stronie internetowej.
  7. Zapraszamy narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie na kurs przedmałżeński, który obejmuje cykl 10 spotkań w piątki o 17.30. Pierwsze spotkanie 11 października. Zapisy przez stronę internetową Parafii.
  8. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia, Płocka i Włocławka w dniach 28-29 września. Informacje i zapisy u ks. Michała i w kancelarii parafialnej.
  9. Nasza parafia organizuje także pielgrzymkę do Francji (Lourdes, La Salette, Ars, Awinion, Taizé, Marsylia, Tuluza). Termin: 20-27 kwietnia 2020. Informacje i zapisy w kancelarii lub bezpośrednio u ks. Michała.
  10. Parafialna pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się 5 października. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  11. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do kina Luna na film „Tajemnica Ojca Pio”. To próba ukazania prawdziwego oblicza Stygmatyka oraz drogi, jaką przeszedł, by stać się świętym. Seans w niedzielę, 6 października o 14.30. Bilety w promocyjnej cenie do nabycia w kasie kina.