XXVI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Także dziś zapraszamy na Mszę świętą o 11.30, którą rozpoczniemy rok formacyjny Przymierza Rodzin. Po Mszy świętej piknik rodzinny.
  3. Po Mszy świętej o 15.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla młodzieży chcącej przystąpić do bierzmowania. Kurs dla osób dorosłych rozpocznie się w połowie października – zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  4. Także dziś zapraszamy na Mszę świętą inaugurującą nowy rok akademicki Politechniki Warszawskiej i Duszpasterstwa Akademickiego „Sandał” o 20.30. Po Mszy w dolnym kościele prezentacja grup działających w duszpasterstwie. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów!
  5. We wtorek przypada Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, którą w sposób szczególny czcimy w naszym kościele. Msza święta z nabożeństwem o 15.00. Intencje na nabożeństwo można składać do puszki przy ołtarzu św. Teresy. Na nabożeństwo zabierzmy ze sobą róże. W środę przypada Wspomnienie Aniołów Stróżów, w piątek Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, a w sobotę Wspomnienie Św. Siostry Faustyny.
  6. We wtorek rozpoczniemy miesiąc październik – czas szczególnie poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Różaniec codziennie o 17.45. W przyszłą niedzielę o 17.30 procesja różańcowa. Intencje na procesję składamy przy ołtarzu św. Ekspedyta.
  7. Także we wtorek rozpoczniemy Jerycho Różańcowe, czyli nieustanną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Adoracja będzie trwać w godz. 6.00-24.00 w kościele górnym. Będziemy modlić się o obronę Kościoła przed zagrożeniami, o mądrość i roztropność dla Polaków przy wyborach oraz o ochronę dzieci przed demoralizacją w szkole. Jerycho potrwa do 7 października.
  8. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii i w intencji nowych powołań o 17.00, w piątek zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej. W sobotę nabożeństwo adoracyjne według Objawień Fatimskich po Mszy o 9.00.
  9. W najbliższą sobotę odbędzie się parafialna pielgrzymka na Jasną Górę. Jest ona rokrocznie wyrazem naszego dziękczynienia za koronację obrazu Matki Zbawiciela, której w tym roku obchodzimy XX rocznicę. Rozpoczęcie o 6.00 w kościele. Koszt 55 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  10. Informujemy, że wydłużyliśmy godziny otwarcia naszego kościoła i możliwości adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartki. Zachęcamy do korzystania z cichej modlitwy adoracyjnej do 21.00.
  11. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do kina Luna na film „Tajemnica Ojca Pio”. Seans w przyszłą niedzielę o 14.30. Bilety do nabycia w kasie kina.
  12. Zapraszamy narzeczonych i pary rozeznające powołanie małżeńskie na kurs przedmałżeński, który obejmuje cykl 10 spotkań w piątki o 17.30. Pierwsze spotkanie 11 października. Zapisy przez stronę internetową Parafii.
  13. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, które rozpoczną się w poniedziałek, 14 października o 19.15 w dolnym kościele.