XXVII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.30 zapraszamy na procesję różańcową. Intencje można jeszcze składać do puszki przy ołtarzu św. Antoniego. W październiku różaniec codziennie o 17.45 – w poniedziałki i czwartki zapraszamy szczególnie dzieci.
  2. Także dziś o 14.30 zapraszamy na wspólne wyjście do kina Luna na film „Tajemnica Ojca Pio”. Bilety do nabycia w kasie kina w promocyjnej cenie.
  3. Trwają jeszcze zapisy na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się w najbliższy piątek o 17.30 w dolnym kościele. Można zapisywać się też na kurs do bierzmowania dla osób dorosłych, który zacznie się 14 października. Zapisy przez stronę internetową Parafii.
  4. Jutro przypada Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, będzie to zarazem ostatni dzień trwającego w naszej parafii Jerycha Różańcowego. Zakończy je Msza święta o 18.30. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”. Po Mszach świętych organizowana będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą młodzież.
  6. W przyszłą niedzielę, Mszą świętą o 15.00 rozpocznie się kolejne spotkanie popielgrzymkowe związanej z naszym duszpasterstwem akademickim Grupy Biało-Żółtej – serdecznie zapraszamy wszystkich pielgrzymów i sympatyków.
  7. Także w przyszłą niedzielę przypada kolejna rocznica zakończenia Objawień Fatimskich. Jest to zarazem 13-ty dzień miesiąca, dlatego zapraszamy na wspólne czuwanie o 17.30 – jest to wyraz naszej wdzięczności za koronację obrazu Matki Zbawiciela.
  8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, które rozpoczną się w naszej parafii w poniedziałek, 14 października o 19.15 w dolnym kościele. Szczegóły na plakatach i ulotkach.