Zmiany personalne w Parafii

W naszej Parafii w ciągu wakacji nastąpiło kilka zmian personalnych, zarówno wśród posługujących w naszej wspólnocie księży, jak i sióstr zakonnych.

Dotychczasowy rezydent, ks. Łukasz Przybylski został mianowany dyrektorem Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży w Kurii Metropolitalnej, na jego miejsce został mianowany nowy wikariusz – ks. Maciej Kulesza, który jest też tegorocznym neoprezbiterem.

Nową kancelistką została mianowana s. Inga, która zastąpiła na tym miejscu s. Leonię, która posługiwała w naszej Parafii przez ostatnie 20 lat. S. Gracjanę, która uczyła w szkole, zastąpiła s. Maksymiliana, zaś posługującą w domu parafialnym s. Hiacyntę zastąpiła s. Dorota.

Wszystkim Siostrom i Księdzu Maciejowi życzymy owocnej posługi, wypraszając opieki Matki Zbawiciela.