Boże Ciało | Porządek nabożeństw

W czwartek, 11 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwana „Bożym Ciałem”. Jest to święto nakazane – powinniśmy tego dnia wziąć udział we Mszy świętej.

W naszym sanktuarium Msze święte według porządku niedzielnego: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 15.00 (z procesją), 18.30, 20.30.

W związku z aktualną sytuacją, w tym roku zapraszamy na procesję, która odbędzie się bezpośrednio po Mszy świętej o 15.00 po naszym kościele. Na koniec procesji zostanie udzielone błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na stopniach świątyni.

Przypominamy o potrzebie dostosowania się do aktualnych przepisów sanitarnych – wewnątrz kościoła należy zasłaniać nos i usta maską lub w inny skuteczny sposób.