Prymas Tysiąclecia we wspomnieniach najbliższych domowników

7 czerwca o 16.30 rozpoczęła się konferencja pt.: „Prymas Tysiąclecia we wspomnieniach najbliższych domowników”. Wydarzenie zgromadziło wielu parafian oraz osób, chcących pogłębić wiedzę o Kandydacie na ołtarze.

W konferencji wzięli udział: ksiądz prałat Bronisław Piasecki (kapelan Prymasa Tysiąclecia w latach 1974-1981), Anna Rastawicka i Irena Szajer (Instytut Prymasowski) oraz Piotr Słabek (Wydawnictwo M). Rozmowę prowadził pan Marcin Przeciszewski, prezes Katolickiej Agencji Informacyjnej.

Konferencja była połączona z promocją książki „Ostatnie dni Prymasa Tysiąclecia” autorstwa ks. Bronisława Piaseckiego.

Wydarzenie zorganizowała pani Małgorzata Dygas – redaktor naczelna naszego parafialnego biuletynu „Nasz Zbawiciel”.