II Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  2. W kiosku przy głównym wyjściu z kościoła można nabyć pobłogosławione opłatki  i świece na wigilijny stół. Fundusze zbierane przy tej okazji wesprą prace remontowe na zewnątrz naszej świątyni.
  3. Zapraszamy na Roraty w dni powszednie o 6.15. W środę na Roraty o 6.15 zapraszamy szczególnie studentów, roraty dla dzieci tego dnia o 17.00.
  4. We wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszym Sanktuarium jest to dzień odpustowy. Porządek Mszy świętych, jak w dni powszednie. Dodatkowa Msza o 12.00 – w Godzinie Łaski. Na tę Mszę przyjmujemy intencje zbiorowe w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  5. We wtorek podczas Mszy świętych o 17.00 i 18.30 oraz w sobotę na Mszy o 18.30, Ksiądz Infułat Jan Miazek udzieli sakramentu bierzmowania osobom, przygotowującym się do niego w naszej wspólnocie parafialnej. Ze względu na obowiązujące restrykcje, zachęcamy w tych dniach do udziału we Mszy świętej w innych godzinach.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje parafialne i akademickie pod hasłem „Miłość stała się Pokarmem”, które wygłosi redemptorysta, o. Maciej Ziębiec. W niedzielę nauka na wszystkich Mszach świętych. W poniedziałek i wtorek na Mszach o 6.15, 9.00, 15.00 i 18.30 (dla studentów).