III Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.30 zapraszamy na procesję różańcową – nasze dziękczynienie za dar koronacji wizerunku Matki Zbawiciela.
  2. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku. Msze święte z nauką w poniedziałek i wtorek o 9.00, 15.00 i o 18.30 (z nauką dla studentów i środowiska akademickiego).
  3. W kiosku, przy głównym wyjściu z kościoła, można nabyć pobłogosławione opłatki na wigilijny stół. Fundusze zbierane przy tej okazji wesprą prace remontowe na zewnątrz naszej świątyni.
  4. Zapraszamy na Roraty w dni powszednie o 6.15. W środę na Roraty o 6.15 zapraszamy szczególnie studentów, roraty dla dzieci tego dnia o 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na finansowanie prac remontowych w naszym kościele. Podczas Mszy świętej o 13.00 będziemy modlić się w intencji wszystkich, którzy dzieło renowacji naszej świątyni wspierają modlitwą i ofiarą.