XXV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Dziś, podczas Mszy świętej o 16.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci, które rozpoczną w naszej parafii przygotowanie do I Komunii Świętej i ich rodziców.
  3. W poniedziałek będziemy obchodzić Święto Św. Mateusza – apostoła i ewangelisty, w środę przypada Wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, a w piątek Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa – patrona Warszawy.
  4. Zapraszamy na jednodniowa pielgrzymkę rowerową dla uczczenia 100-lecia obrony niepodległości Polski i chrześcijaństwa w Europie. Pielgrzymka odbędzie się w najbliższą sobotę – trasa z Warki do Wilanowa (ok. 60 km). Informacje i zapisy u ks. Michała.
  5. Msza święta w intencji rodzin oraz kobiet pragnących i oczekujących potomstwa za przyczyną św. Joanny Molla zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o 11.30.
  6. Spotkanie dla młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 15.00. Szczegółowych informacji udziela ks. Maciej. Kurs bierzmowania dla osób dorosłych rozpocznie się 5 października – zapisy przez formularz na stronie internetowej Parafii.
  7. Scholą Duszpasterstwa Akademickiego Sandał zaprasza studentów i ludzi młodych na Warsztaty Śpiewu Liturgicznego, które odbędą się w Kaniach Helenowskich w dniach 2–4 października. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr. Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  8. W ubiegłą środę zakończyliśmy parafialne rekolekcje. Rekolekcjonista – ks. Maciej Gierula składa serdeczne podziękowania za ofiary złożone na rzecz Fundacji „Pro Spe”, pomagającej dzieciom w Gruzji. Na ten cel udało się nam zebrać 10 tys. zł.