Chrystusa Króla | Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza uroczystość kończy rok liturgiczny. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy okres Adwentu.
  2. Zgodnie z decyzją Księdza Kardynała Kazimierza Nycza, przy wyjściu z kościoła można złożyć dziś ofiarę do puszki na finansowanie dzieł pomocowych w czasie kryzysu migracyjnego.
  3. Podczas Mszy świętej o 15.00 będziemy się dziś modlić w intencji członków Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej z racji jubileuszu 70-lecia istnienia. Po Mszy świętej odbędzie się okolicznościowy koncert.
  4. Także dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z Litanią do Najświętszego Serca i Jezusowego i Aktem Poświęcenia.
  5. Dziś po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na koncert organowy z cyklu „Magister et discipuli” w wykonaniu studentów Studium Muzyki Kościelnej Akademii Katolickiej w Warszawie. W programie utwory Bacha, Boëllmanna i Younga. Wstęp wolny.
  6. Do końca listopada różaniec w intencjach wypominkowych codziennie w tygodniu o 17.45. Przy ołtarzu św. Ekspedyta stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmujemy jeszcze w kancelarii i zakrystii.
  7. W najbliższy czwartek, podczas Mszy świętej o 18.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy o dobre owoce rozpoczętego Synodu Biskupów. Po Mszy, w domu parafialnym odbędzie się spotkanie konsultacyjne, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  8. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone nasze seminarium duchowne.