XXXIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dziś IV Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przy wyjściu z kościoła można dziś wesprzeć dzieło pomocy chrześcijanom poświadczającym prześladowania ze względu na wiarę.
  2. O 17.45 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, w czasie którego będziemy modlić się za wszystkich ubogich materialnie i duchowo oraz w intencji prześladowanych za wiarę chrześcijan.
  3. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych codziennie w tygodniu o 17.45. Przy ołtarzu św. Ekspedyta stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmujemy jeszcze w kancelarii i zakrystii.
  4. We wtorek przypada Wspomnienie NMP Ostrobramskiej – zachęcamy do wspólnej modlitwy w naszym maryjnym sanktuarium.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy.
  6. Także w przyszłą niedzielę o 19.30 zapraszamy na koncert organowy dyplomantów Akademii Katolickiej w Warszawie. Wstęp wolny.