III Niedziela Wielkiego Postu | Ogłoszenia parafialne

1. Rozpoczęliśmy nasze wielkopostne rekolekcje. Potrwają one do środy. Msze święte z nauką w poniedziałek, wtorek i środę o 9.00, 15.00 i 18.30.
  2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa: dziś, jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną o 17.30. W piątki zapraszamy do wspólnego rozważania Męki Pańskiej na nabożeństwach Drogi Krzyżowej o 9.30, 15.45, 17.45 (dla dzieci) i o 19.00.
  3. W piątek przypada 99. rocznica śmierci patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w Polsce – bł. Anieli Salawy. Z tej okazji w sobotę, 13 marca Region Warszawski FZŚ będzie przeżywał doroczne święto w naszym Sanktuarium. Uroczysta Msza święta w sobotę o 10.00.
  4. Także w sobotę przypada 8. rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. W  tym dniu w sposób szczególny pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszych modlitwach.
  5. W sobotę przypada także 13. dzień miesiąca, w którym dziękujemy Bogu za dar koronacji
  6. W ciągu całego Wielkiego Postu zachęcamy do modlitwy w kościołach stacyjnych Warszawy. Szczegółowy plan przy wyjściu ze świątyni.
  7. W dniach 28–30 marca odbędą się rekolekcje akademickie pod hasłem „Ocaleni przez Płomień”. Wygłosi je o. Wojciech Jędrzejewski OP.