V Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 17.45 zapraszamy dziś na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  2. W czwartek będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Przez wstawiennictwo Matki Bożej z Lourdes będziemy modlić się w intencji wszystkich chorych i cierpiących, zwłaszcza z terenu naszej Parafii. Msza święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o 9.00.
  3. W sobotę o 10.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie osób, które chcą zaangażować się w działalność reorganizowanego Parafialnego Oddziału Caritas. Na spotkanie zapraszamy także przedstawicieli wszystkich grup parafialnych.
  4. Także w przyszłą sobotę, o 17.30 zapraszamy na procesję różańcową – nasze dziękczynienie za dar koronacji wizerunku Matki Zbawiciela.
  5. Narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie zapraszamy na Kurs Przedmałżeński. Obejmuje on cykl 10 spotkań w piątki o godz. 17.30, trzy spotkania w Poradni Rodzinnej oraz skupienie dla narzeczonych na zakończenie kursu. Pierwsze spotkanie 19 lutego o 17.30 w dolnym kościele. Zapisy przez naszą stronę internetową.