Trójcy Świętej | Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza Uroczystość kończy okres wielkanocnej Komunii Świętej, którą powinniśmy przyjąć po odpowiednim przygotowaniu w sakramencie spowiedzi.
  2. Nabożeństwa majowe jeszcze dziś i jutro o 18.00, od wtorku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego o tej samej porze.
  3. W poniedziałek będziemy obchodzić Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  4. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwana „Bożym Ciałem”. Msze święte według porządku niedzielnego. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, w tym roku zapraszamy na procesję eucharystyczną, która odbędzie się bezpośrednio po Mszy świętej o 15.00 wewnątrz kościoła. Na koniec procesji wyjdziemy na zewnątrz świątyni i przejdziemy wokół placu Zbawiciela, a następnie zostanie udzielone błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na stopniach świątyni.
  5. W piątek przypada 33. rocznica konsekracji pasterza naszej Archidiecezji – Kazimierza kardynała Nycza. Polecajmy jego posługę opiece Matki Zbawiciela.
  6. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W czwartek Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii oraz w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne o 18.30. W piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej. W sobotę nabożeństwo adoracyjne według Objawień Fatimskich po Mszy świętej o 9.00.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej Archidiecezji będziemy obchodzić XIV Święto Dziękczynienia. Ofiary składane tego dnia do puszek będą przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.