V Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwo majowe i procesja eucharystyczna z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca dziś o 17.45. Nabożeństwa majowe w tygodniu codziennie o 18.00.
  2. Jutro, w poniedziałek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Msze święte w naszym sanktuarium według porządku niedzielnego.
  3. Także jutro, podczas Mszy świętej o 11.30, będziemy w sposób szczególny modlić się w intencji tegorocznych maturzystów, prosząc dla nich o dary Ducha Świętego na czas egzaminów i podejmowania życiowych wyborów.
  4. We wtorek przypada Wspomnienie Św. Floriana, męczennika, a w czwartek Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  5. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek i Piątek Miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę świętą w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne o 17.00. W piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej.
  6. W sobotę, 8 maja będziemy obchodzić w Warszawie Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej – Głównej Patronki Stolicy. W związku z tym, Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika została przeniesiona w Warszawie na poniedziałek, 10 maja.