XI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Przypada dziś 22. rocznica koronacji wizerunku Matki Zbawiciela przez św. Jana Pawła II. Msza dziękczynna za to wydarzenie, z prośbą o dalszą opiekę Matki Zbawiciela dla Parafian i Przyjaciół Zbawiciela o 13.00. O 17.30 zapraszamy na dziękczynną procesję różańcową.
  2. Także dziś o 18.30 odbędzie się Msza święta prymicyjna księży neoprezbiterów: Jana Elczyka i Karola Oknińskiego, związanych z naszą grupą pielgrzymkową Biało-Żółtą.
  3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Jezusowego codziennie o 18.00.
  4. W tym roku Franciszkański Zakon Świeckich przeżywa Jubileusz 800-lecia. W związku z tym, w przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii o. dr. Alojzego Pańczaka, franciszkanina. Ojciec Alojzy będzie głosił homilie i dzielił się świadectwem życia w regule św. Franciszka z Asyżu.
  5. Także w przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy.