XIV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  2. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na XXVIII Ogólnopolską Pielgrzymkę Franciszkańską na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 24 lipca. Szczególną okazją do pielgrzymowania jest dziękczynienie za 800 lat istnienia III Zakonu Świętego Franciszka. Z grupą będzie pielgrzymował Ksiądz Proboszcz – opiekun wspólnoty FZŚ w naszej Parafii. Szczegółowe informacje i zapisy przy wyjściu z kościoła.
  3. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 36 lat pielgrzymuje do Częstochowy z Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną zaprasza na pielgrzymi szlak w dniach 5-14 sierpnia. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr. W zakrystii można zostawić intencje, w których pielgrzymi modlić się będą podczas rekolekcji w drodze.
  4. Przypominamy, że zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski, Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz odwołał udzieloną dyspensę od udziału w Mszy świętej w niedziele i święta nakazane. Zachęcamy, by zachowując środki ostrożności, wracać do stałej praktyki sakramentalnej.
  5. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Od jutra do końca sierpnia nie będzie w naszym Sanktuarium Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna będzie czynna jedynie po południu – od 16.00 do 18.00.