XV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. We wtorek przypada 13-ty dzień miesiąca. Po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na procesję różańcową – nasze dziękczynienie za dar koronacji wizerunku Matki Zbawiciela.
  3. W piątek będziemy obchodzić Wspomnienie NMP z Góry Karmel, szczególnie zachęcamy tego dnia do modlitwy w naszym maryjnym sanktuarium.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy.
  5. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta zaprasza na pielgrzymi szlak na Jasną Górę w dniach 5-14 sierpnia. W zakrystii można jeszcze zostawiać intencje, w których pielgrzymi modlić się będą podczas rekolekcji w drodze.
  6. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie w naszej Parafii Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach od 16.00 do 18.00.
  7. W środę, 14 lipca przypada pierwsza rocznica śmierci Księdza Prałata Bronisława Piaseckiego – ostatniego kapelana Prymasa Tysiąclecia i wieloletniego proboszcza naszej Parafii. Zachęcamy do wspólnej modlitwy o dar nieba dla niego. W środę o 17.30 – różaniec w kaplicy Matki Zbawiciela, o 18.00 – nieszpory żałobne, a o 18.30 – Msza święta w intencji śp. Księdza Prałata.