XXI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś nieszpory niedzielne.
  2. We wtorek przypada Święto Św. Bartłomieja, apostoła. To dzień imienin posługującego w naszej Parafii ks. Bartłomieja Pergoła. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  3. W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze święte w naszym Sanktuarium, jak w dni powszednie. Dodatkowa Msza święta o 12.00. Ponadto w piątek będziemy obchodzić Wspomnienie Św. Moniki, a w sobotę – Wspomnienie Św. Augustyna.
  4. Także w sobotę przypada 28. dzień miesiąca. Trwamy na modlitwie o obfite owoce beatyfikacji Stefana kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia i Matki Elżbiety Czackiej. W naszej Parafii Msza święta w tej intencji w sobotę o 18.30.
  5. W naszej parafii trwają również 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do tej beatyfikacji. Rozważania są prowadzone od poniedziałku do piątku po Mszy świętej o 15.00, w soboty po Mszy o 8.00, a w niedziele po Mszy o 10.00.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Szczególnie polecamy uwadze Tygodnik „Idziemy”, w którym znajdziemy obszerny artykuł nt. znajdującego się w prezbiterium naszej świątyni obrazu „Wizja Św. Bernarda” autorstwa Michaela Willmanna.
  7. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie w naszej Parafii Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach od 16.00 do 18.00.