XXV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Jutro, w poniedziałek, po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na koncert pieśni cerkiewnych w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Warszawskiego.
  3. W tym tygodniu we wtorek przypada Święto Św. Mateusza – apostoła i ewangelisty, w czwartek Wspomnienie Św. Ojca Pio – kapłana, a w sobotę Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa – kapłana, patrona Warszawy.
  4. W przyszłą niedzielę o 11.30 zapraszamy małżonków, rodziców, zwłaszcza tych oczekujących potomstwa, na Mszę świętą przez przyczynę św. Joanny Beretty Molla.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do nowo otwartego Sanktuarium Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli – miejscu narodzin i wczesnego dzieciństwa przyszłego Prymasa Tysiąclecia oraz do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto k/Wyszkowa. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 9 października. Szczegóły i zapisy u ks. Michała.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.