XXXII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji Pierwszej Niedzieli MIesiąca.
  2. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych codziennie w tygodniu o 17.45. Przy ołtarzu św. Ekspedyta stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmujemy jeszcze w kancelarii i zakrystii.
  3. W tym tygodniu, w wtorek przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, a w czwartek Święto Niepodległości. Tego dnia zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Msze święte według porządku dnia powszedniego. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. Także w czwartek przypada Wspomnienie Św. Marcina z Tours. To dzień imienin posługującego w naszej parafii ks. Marcina. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  5. W sobotę zapraszamy na czuwanie różańcowe i procesję z racji 13-tego dnia miesiąca – jak, co miesiąc chcemy dziękować Bogu za dar koronacji wizerunku Matki Zbawiciela. Czuwanie rozpocznie się po Mszy świętej o 18.30.
  6. W przyszłą niedzielę, w związku ze Świętem Politechniki Warszawskiej, o 20.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta w intencji naszego środowiska akademickiego.