Chrzest Pański | Ogłoszenia parafialne

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy Okres Bożego Narodzenia w Roku Liturgicznym. Od jutra przeżywać będziemy okres zwykły, który przypomina nam w sposób systematyczny nauczanie Jezusa i wydarzenia związane z Jego publiczną działalnością.
  2. Wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy Biało-Żółtej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się dziś w kaplicy MB Anielskiej w Laskach. Rozpoczęcie Mszą świętą o 14.00.
  3. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe.
  4. Podobnie jak poprzednich latach, na początku stycznia rozpoczynają się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Pierwsza katecheza jutro, w poniedziałek o 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.
  5. W czwartek po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na czuwanie różańcowe z racji 13-tego dnia miesiąca – wyraz naszego dziękczynienia za koronację Obrazu Matki Zbawiciela.
  6. W najbliższą sobotę o 19.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Politechniki Poznańskiej.
  7. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy.
  8. W przyszłą niedzielę o 19.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Kameralnego „Endorfina”.
  9. Informacje o wizycie duszpasterskiej można znaleźć na >> dedykowanej stronie.