Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.45 nabożeństwo adoracyjne z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  2. W poniedziałek wspólnota FZŚ zaprasza po Mszy świętej 15.00 na modlitwę z kolędowaniem przy parafialnym żłóbku.
  3. W czwartek, 6 stycznia  przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła na każdej Mszy świętej. Porządek Mszy niedzielny, a taca na misje.
  4. Tego dnia o 12.00, z Placu Zamkowego tradycyjnie wyruszy Orszak Trzech Króli. Na to wspólne świętowanie organizatorzy zapraszają wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi.
  5. Także w czwartek o 15.00 zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne na Mszę świętą, spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie.
  6. Wizyty duszpasterskie zwane „Kolędą” i Msze święte w kościele w ramach kolędy rozpoczniemy  od 17 stycznia.
  7. W imieniu wszystkich kapłanów i sióstr posługujących w naszej parafii składamy najlepsze życzenia noworoczne Drogim Parafianom, Przyjaciołom Zbawiciela i Gościom. Niech Boże Dziecię, które niesie światu pokój, miłość i odkupienie win, napełnia Wasze serca swoją łaską, a opieka Matki Najświętszej, Świętej Bożej Rodzicielki towarzyszy Wam w całym 2022 roku.