II Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Dziś o 19.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Kameralnego „Endorfina”.
  3. We wtorek rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”. Prośmy Boga, by we współczesnym świecie zrealizowały się słowa Modlitwy Arcykapłańskiej Jezusa – „by nastała jedna owczarnia i jeden Pasterz”.
  4. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na fundusz remontowy.
  5. Wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła zapraszamy na rozpoczęte w zeszłym tygodniu katechezy dla dorosłych i młodzieży. Kolejne katechezy w poniedziałki i czwartki o 19.30 w dolnym kościele.
  6. W przyszłą niedzielę o 19.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej.
  7. W czwartek, 3 lutego o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  8. W tym roku, w związku z trwającą pandemią, w ramach wizyty duszpasterskiej będziemy zapraszać naszych Parafian z poszczególnych części parafii na Msze święte w ich intencjach w naszym kościele. Spotkania rozpoczniemy w tym tygodniu. We wskazane dni Msze święte z nabożeństwem zawierzenia będą sprawowane o 9.00 i 18.30. Osoby, które nie mogą wziąć udział we Mszy świętej we wskazanym dniu, zapraszamy na dodatkową Mszę – w sobotę, 22 stycznia o 9.00. Z osobami, które zgłosiły chęć przyjęcia „kolędy” w mieszkaniu, księża będą kontaktować się i umawiać na wizyty indywidualnie.

17 stycznia (poniedziałek)
    Polna, Pl. Konstytucji, Oleandrów, Litewska, Pl. Zbawiciela, Jaworzyńska, Lwowska, Śniadeckich, Noakowskiego, Waryńskiego

18 stycznia (wtorek) – 9.00 i 18.30
    Marszałkowska, Aleja Armii Ludowej, Sempołowskiej, Aleja Wyzwolenia, Pl. na Rozdrożu, Natolińska, Służewska