III Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne.
  2. Także dziś, o 19.30 zapraszamy n na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej.
  3. Dziś również 9. rocznica śmierci kard. Józefa Glempa. Pamiętajmy o naszym zmarłym Prymasie i Arcybiskupie w modlitwach.
  4. We wtorek będziemy obchodzić Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła, które kończy doroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W piątek przypada 28. dzień miesiąca, w którym szczególnie modlimy się przez orędownictwo bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Msza święta zbiorowa o 18.30, Intencje na tę Mszę świętą można składać do puszki przy wizerunku Błogosławionego.
  6. W czwartek, 3 lutego o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.