IV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne.
  2. W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia będziemy się modlić w intencji wszystkich osób konsekrowanych. Msze święte będą odprawiane według porządku dnia powszedniego. Taca będzie przeznaczona na zakony klauzurowe.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca: w czwartek Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii i o nowe powołania kapłańskie o 17.00. W piątek zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi pierwszopiątkowej i przyjęcia Komunii świętej wynagradzającej. W sobotę nabożeństwo adoracyjne według Objawień Fatimskich po Mszy o 9.00.
  4. W czwartek przypada też Wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszach o 9.00, 15.00 i 18.30 obrzęd błogosławieństwa św. Błażeja z prośbą o zachowanie od chorób gardła i języka.
  5. W czwartek o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  6. Narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie zapraszamy na Kurs Przedmałżeński. Obejmuje on cykl 10 spotkań w piątki o godz. 17.30, trzy spotkania w Poradni Rodzinnej oraz skupienie dla narzeczonych na zakończenie kursu. Pierwsze spotkanie 11 lutego o 17.30 w dolnym kościele. Zapisy przez naszą stronę internetową.
  7. W naszej parafii w styczniu i lutym, w poniedziałki i czwartki o 19.30 w dolnym kościele, odbywają się katechezy dla dorosłych i młodzieży. W tym tygodniu będą one miały szczególny charakter – głoszony będzie kerygmat, dobra nowina o miłości Bożej względem każdego człowieka. Zapraszamy wszystkich pragnących odnaleźć i pogłębić w swoim życiu wiarę.