V Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 17.45 zapraszamy dziś na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  2. W piątek będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Przez wstawiennictwo Matki Bożej z Lourdes będziemy modlić się w intencji wszystkich chorych i cierpiących, zwłaszcza z terenu naszej Parafii. Msza święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o 9.00.
  3. Narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie zapraszamy na Kurs Przedmałżeński. Obejmuje on cykl 10 spotkań w piątki o 17.30, trzy spotkania w Poradni Rodzinnej oraz skupienie dla narzeczonych na zakończenie kursu. Pierwsze spotkanie w najbliższy piątek, 11 lutego o 17.30 w dolnym kościele. Zapisy przez naszą stronę internetową.
  4. W naszej parafii w styczniu i lutym, w poniedziałki i czwartki o 19.30 w dolnym kościele, odbywają się katechezy dla dorosłych i młodzieży. Zapraszamy wszystkich pragnących odnaleźć i pogłębić w swoim życiu wiarę.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii wizytację kanoniczną. Wizytacja  biskupa w parafii jest czynnością apostolską, pasterską. Biskup jako następca apostołów, i jak niegdyś oni sami, odwiedza parafię, by spotkać się z wiernymi wspólnie przeżywać radość chrześcijańskiej wiary. Podczas wizytacji, biskup poznaje charakterystykę miejscowego Kościoła, życie religijne parafii, przebieg katechizacji, oraz zapoznaje się z innymi formami duszpasterstwa występującymi w parafii. Naszą parafię będzie wizytował bp Michał Janocha. Przywitanie Księdza Biskupa przed Mszą świętą o 11.30. Na poszczególne Msze święte zapraszamy członków grup parafialnych: o 11.30 – Wspólnota Rodziców, Liturgiczna Służba Ołtarza, Schola „Aniołki Zbawiciela” Skauci Europy i bielanki; o 13.00 – Odnowa w Duchu Świętym, Zespół Caritas, Chór Tibi Domine, Poradnia Rodzinna; 15.00 – Akcja Katolicka, Franciszkański Zakon Świeckich, Żywy Różaniec, Eucharystyczna Wspólnota Dzieci Maryi; 18.30 – Droga Neokatechumenalna, Duszpasterstwo Akademickie, Krąg Biblijny RUAH, Oaza, Wspólnota Solo Dios Basta.