V Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś i przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwa majowe o 18.00.
  2. Dziś oprawę Mszy świętej o 18.30 zapewni Chór Kameralny „Tibi Domine”. Po Mszy chórzyści zapraszają na krótki koncert.
  3. Jutro, w poniedziałek przypada Uroczystość Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika – patrona Polski i naszej metropolii. W czwartek po raz pierwszy przypada Wspomnienie Bł. Elżbiety Czackiej, dziewicy i założycielki – jej relikwie znajdują się w naszym sanktuarium w kaplicy Matki Zbawiciela.
  4. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy.
  5. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na pielgrzymkę do Lasek – miejsca związanego z posługa niewidomym bł. Matki Elżbiety Róży Czackiej oraz bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia. Wyjazd autokarem w sobotę, 28 maja o 9.00, powrót w godzinach popołudniowych. Koszt 30 zł. Zapisy po Mszy świętej, przy wyjściu z kościoła.
  6. Duszpasterstwo Akademickie Sandał zaprasza narzeczeństwa i młode małżeństwa na dedykowane rekolekcje, które odbędą się w dniach 10–12 czerwca w Żdżarach. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr.