VII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
  2. We wtorek przypada Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.
  3. W przyszłą sobotę, 26 lutego o 10.30 nasze duszpasterstwo akademickie zaprasza młode małżeństwa (do 30 roku życia) na spotkanie z Januszem Wardakiem – ojcem dziesięciorga dzieci, współzałożycielem i liderem Akademii Familijnej, autorem prelekcji i wykładów poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej oraz życiu rodzinnemu. Spotkanie odbędzie się w dolnym kościele. Obowiązują zapisy – szczegółowe informacje u ks. Piotra.
  4. Nasze duszpasterstwo akademickie zaprasza także studentów, którzy chcieliby dołączyć do scholi akademickiej na rekolekcje połączone z warsztatami muzycznymi. Skupienie odbędzie się w dniach 5–6 marca w Konstancinie-Jeziornej. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Piotra.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuariów Francji (Lourdes, La Salette, Ars, Paray-Le-Monial, Taizé). Planowany termin 13–20 czerwca 2022. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Michała.