XIX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.45 nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Dominika, kapłana.

3. We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

4. W środę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

5. W czwartek wspomnienie św. Klary, dziewicy .

6. W sobotę o godz. 19.30 zapraszamy na procesję różańcową i czuwanie z racji 13. dnia miesiąca. Jest to jednocześnie dziękczynienie za dar koronacji Obrazu Matki Zbawiciela. Będziemy też w modlitwie przez ręce Maryi wypraszać Boże dary dla nas i całego świata.

7. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania i wspierania, codzienną Eucharystią, osobistą modlitwą i cierpieniem pielgrzymujących na Jasną Górę.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach 9 – 16 listopada tego roku. Szczegółowe informacje w zakrystii, kancelarii i u Ks. Proboszcza.

9. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie w naszej Parafii Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach od 16.00 do 18.00.

10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.