XVII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 nieszpory niedzielne.

2. Decyzją Ojca Świętego Franciszka obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. W szczególny sposób pamiętajmy w modlitwie o naszych dziadkach żyjących i zmarłych, ale także wszystkich osobach starszych, zwłaszcza tych wymagających konkretnej pomocy i wsparcia. Okazją do modlitwy i ofiarowania Mszy Świętej będzie także przypadające we wtorek Wspomnienie Św. Joachima i Anny – Rodziców NMP. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w naszym sanktuarium.

3. W związku z jutrzejszym wspomnieniem Św. Krzysztofa, patrona automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych. Dzisiaj po Mszach Świętych istnieje możliwość poświęcenia pojazdów na parkingu kościelnym od strony ul. Mokotowskiej. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się w zakrystii bezpośrednio po Mszy Świętej.

4. W czwartek przypada wspomnienie św. Szarbela Makhlufa, kapłana, a w piątek św. Marty, Marii i Łazarza.

5. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta zaprasza na pielgrzymi szlak na Jasną Górę w dniach 5-14 sierpnia. W zakrystii można jeszcze zostawiać intencje, w których pielgrzymi modlić się będą podczas rekolekcji w drodze. Szczegółowe informacje u ks. Piotra i ks. Macieja.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach 9 – 16 listopada tego roku. Szczegółowe informacje w zakrystii, kancelarii i u Ks. Proboszcza.

7. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie w naszej Parafii Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach od 16.00 do 18.00. 8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.