Życzenia na Boże Narodzenie A.D. 2023

„Szczęśliwy, kto w swoim sercu ma Betlejem i w czyim sercu Chrystus rodzi się każdego dnia!” /św. Hieronim/

Drodzy Parafianie i Przyjaciele Zbawiciela!

Niech radość Bożego Narodzenia będzie Waszym udziałem, wypełniając serca pokojem i nadzieją. Niech Miłość Boga objawiona w Dzieciątku złożonym w ubogim żłobie będzie dla Was siłą do podejmowania trudów codziennego życia i źródłem ufności, że Bóg wkroczył w historię świata i Waszego życia „dla nas i dla naszego zbawienia zstąpił z nieba” i prowadzi ku wieczności: „On będzie „BOGIEM Z NAMI”.  Niech pokora i posłuszeństwo Matki Zbawiciela stanie się dla Was przykładem wypełnienia woli Boga, życia w prawdzie i prostocie. Wraz księżmi i siostrami posługującymi w naszej Parafii, dziękując za dar wspólnoty i modlitwy, życzę błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Niech Wasze serca będą otwarte na przyjęcie rodzącej się Miłości – Zbawiciela świata.